SPOLEČNICE

16. listopadu 2008 v 16:46 |  Knížky


Autorka přichází s kontroverzním románem s výmluvným názvem Společnice. Hrdinky této knihy, dvě mladé ženy, se navzájem neznaly a netušily. kolik toho budou mít společného. Adriana si z ničeho nedělá hlavu, ažívá si života s jejím jediným cílem je sbalit "nějakého pracháče". Milada je spíše placá, věčně nervní a pochybující bytost toužící po lásce a porozumnění, jež postrádá ve své vlastní rodině. Okolnosti všaktyto dvě protikladné ženy svedou dohromady a ony začínají pracovat jako "placené ozdoby" bohatých pánů v letech, jež se chtějí blýsknout na společenských akcích a nejen tam.Úryvek :


Modlila jsem se, aby další Péťův týpek byl starší osmnácti let. Ovšem, když jsem na recepci zahlédla kluka v kapsáčích, volném triku, s kšiltovkou, mobilem na krku a úsměvem Sámera Issy, nepochybovala jsem, že Sámer je oproti němu velkej kluk. Psolečné měli jen olizování rtů, ovšem tenhle puberťáček spíš vypadal, že si olizuje zbytky rtěnky. O podobných modýlcích se říká, že jsou přihřátý nebo obojetný. Prostě šoustaj, co se zrovna namane. Ještě se prostě nerozhodli, jestli jsou na holky nebo na kluky.
To, že tenhle klučina patří do řádu ,,obojetných" jen potvrdil, když se nechal doslova znásilnit, jak mnou, tak Péťou. Nikdy jsem neviděla chlapa s chlapem, až teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gábinka Gábinka | E-mail | 29. prosince 2008 v 23:26 | Reagovat

wow

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.